BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Kataloğu

BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Kataloğu 1

Bim marketleri 16 Nisan 2021 Cuma günü itibaren geçerli olacak BİM aktüel kataloğunu 4 sayfa olarak yayınladı. 16 Nisan Cuma itibari ile satılacak aktüel ürünlerde elektrikli bahçe ürünleri, mutfak eşyaları, elektrikli mutfak eşyaları, yatak odası ürünleri ve ayrıca giyim ürünleri gibi bir çok ürün olacak.

İlk sayfada Güral porselenin 57 parça yemek takımı, döküm tencere, ızgara tava, 6 parça çelik tencere seti ve daha bir çok mutfak eşyası sizleri bekliyor.

BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Sayfa 1

2. sayfada nevresim takımı, pike seti, bambu yorgan ve yatak örtüsü, bornoz, havlu gibi banyo ürünleri ve ayrıca pijama, gecelik ve terlik çeşitleri yer alıyor.
BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Sayfa 2

3. sayfada Türk kahve makinesi, tost makinesi, blender seti, çay makinesi, cam davlumbaz, 55 inç ultra hd tv, ütü, overlok makinası gibi bir çok elektrik mutfak eşyası

BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Sayfa 3

Son sayfada ise ağaç kesme, sunta kesme, darbeli matkap, zımpara makinesi, ot biçme makinesi ve akrobatik merdivende bulunuyor. Ayrıca mutfak eşyaları, kavanoz, saklama kabı, servis gereçleri ve bıçak bileyici gibi ilginizi çekecek birçok mutfak ürünü bulunuyor.
BİM Aktüel 16 Nisan 2021 Cuma Sayfa 4

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara